TR EN

HABERLER

11.05.2015 : Elif-Ömer aşkı Şili'yi de sardı!

Kara Para Aşk, Ortadoğu ülkelerinden sonra Şili'de de yayınlanmaya başladı. Dizi ilk bölümüyle, ülkenin en çok izlenen yapımları arasına girdi... devamı...

05/03/2015 : Amerika’da uyarlanan ilk Türk dizisi!
Türk dizilerinin dünya çapındaki başarılarına bir yenisi eklendi. Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen  Son dizisinin Amerikan uyarlaması Runner’ın çekimleri 27 Mart’ta Chicago’da başlıyor. Amerika’da uyarlaması yapılan ilk Türk dizisi olan ‘Son’un Amerikan versiyonu; ünlü dizilerin kanalı ABC’de Runner adıyla ekrana gelecek. 

Devamı...

2014 : ULUSLARARASI SEUL DRAMA ÖDÜLLERİ

Devamı...

2012 : ULUSLARARASI SEUL DRAMA ÖDÜLLERİ

Devamı...

05/03/2015 : Amerika’da ilk kez Türk dizisi uyarlanacak
Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen '‘Son’' dizisinin Amerikan uyarlaması Runner’ın çekimleri 27 Mart’ta Chicago’da başlıyor. Amerika’da uyarlaması yapılan ilk Türk dizisi olan ‘Son’un Amerikan versiyonu; ünlü dizilerin kanalı ABC’de Runner adıyla ekrana gelecek.

Devamı...
14/4/2013 : Karadayı'dan Kore çıkarması
Güney Kore'deki "Uluslararası Drama Ödülleri"ne "En İyi Dizi" dalında atv yapımı 'Karadayı' da aday gösterildi. Dizi, halk oylamasında diğer adaylara şimdiden fark attı. Ödül töreni 5 Eylül'de Seul'de yapılacak. 
Devamı...
2012 : "Ezel" Seul’de ödül kazandı
Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı "Ezel" dizisi, Güney Kore'de düzenlenen 7. Seul Uluslarlarası Drama Ödülleri'nde ödül kazandı.

Devamı...
29/06/2011 : En çok kazanan dizi yapımcıları
İstanbul - Forbes Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü yayınlanan 'En Çok Kazanan Dizi Yapımcıları' listesi derginin temmuz sayısında açıklandı. 

Devamı...
© 2013 - Ayyapim.tv Designed by SimurgMedya.com
elektrik malzemeleri